HAVE ANY QUESTIONS? CLICK HERE
8:00 - 22:00 شنبه تا پنج شنبه
ساعت کاری
09309945160
09126144139
تهران- خیابان امیرکبیر پاساژ کاشانی
قیمت فیبر و فنر واترپمپ

قیمت فیبر و فنر واترپمپ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

قیمت فیبر و فنرواترپمپ، این فیبر و فنرها زیر نظر متخصصان برتر طراحی شده، کیفیت بی نظیر، جنس درجه یک که زیر نظر کارشناسان فروش به فروش می رسد. کارشناسان فروش، پس از کسب اطلاعات لازم از مشتریان، خدمات مشاوره و فروش فیبر و فنر و قیمت فیبر و فنر را به مشتربان ارائه می دهند. قیمت هر یک از فیبر و فنرها، با توجه به نوع مصرف در واترپمپ ها مختلف می باشد. از عوامل موثر در قیمت فیبر و فنرها که در قیمت آن نیز تأثیرگذار می باشد، جنس فیبر و فنر و کیفیت آن با توجه به واتر پمپ درخواستی می باشد. 

تعریف فیبر و فنر واترپمپ

قطعه ای است که در فاصله بين بلبرینگ ها و پروانه پمپ قرار ميگيرد، وظيفه آن اين است که از ورود سيال به داخل بلبرینگ ها و شفت جلوگيری مي کند. آب بندهای مکانيکی يکی از مهم ترين قطعه های پمپ می باشند، جزء مهم ترين قطعات صنعتی هستند که از آن ها برای جلوگيری از نشت مايعات ، گاز ها و ذرات معلق و… به بيرون يا داخل از سيستم مورد استفاده قرار ميگيرد. سيل های مکانيکی شامل دوسطح صاف هستند که يکی از اين ستون ثابت و روی کاسه پمپ قرار مي گيرد، ديگری متحرک است، که بر روی محور گردش پمپ جا مي گيرد. کارکرد سيل ها در شرايط خشک منجربه آسيب ديدگی سطوح آن می شود.

انواع فیبر و فنر واترپمپ

فیبر و فنرها با توجه به کاربردهای مختلفی که دارند، دارای انواع مختلفی می باشند. از انواع فیبر و فنرها، می توان به فیبر و فنر پراید، فیبر و فنر پژو، فیبر و فنر پیکان، فیبر و فنر مزدا، فیبر و فنر 206، فیبر و فنر 16*36، فیبر و فنر12*30، فیبر و فنر تراکتور، می باشد. کاربرد هر کدام از این نوع فیبر و فنرها، متفاوت می باشد. انواع فیبر و فنرها دارای قیمت های مختلفی می باشد که توسط فروشندگان و مشاوران حرفه ای و متخصص، تشریح می شود.

قسمت های تشکیل دهنده فیبر و فنر واترپمپ

فیبر و فنر قطعه ای برای آب بندی و درزگیری در قطعات و دستگاه های مکانیکی است، که دارای حداقل یک شفت یا محور متحرک می باشد. که از درون پوسته دستگاه خارج شده است. به دلیل وجود سیالات یا اجزاء درون قطعات و دستگاه ها بین پوسته و محور یا شفت خروجی کاسه نمد قرار می گیرد، تا از خروج سیال به بیرون و ورود گرد و غبار به داخل دستگاه جلوگیری نماید. امروزه به هر نوع واشر لاستیکی یا قطعه تفلونی که از آن برای آب بندی و جلوگیری از خروج سیالات استفاده شود فیبر و فنر می گویند.

نصب فیبر و فنر واترپمپ

نصب فیبر و فنر، شامل مراحل مختلفی می باشد. در مرحله اول لازم است بخش های مختلف واترپمپ با توجه به کاربرد آن ساخته شود. نوع پوسته و جنس بلبرینگ و فولی در تهیه واترپمپ قبل از هرکاری مهم است.

مراحل فروش فیبر و فنر واترپمپ

مراحل فروش فیبر و فنر واترپمپ، شامل انتخاب نوع و جنس و کیفیت، پرداخت هزینه و خدمات پس از فروش می باشد. مشاوران و کارشناسان فروش فیبر و فنر واترپمپ، در زمینه فروش انواع فیبر و فنر های مکانیکی، مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به مشتریان ارائه می دهند.

قیمت فیبر و فنر واترپمپ

 با توجه به این که برای هر یک از واترپمپ ها، نوعی از فیبر و فنر مورد استفاده قرار می گیرد، بهتر است از کاربرد هر یک از فیبر و فنرها مطلع شد و پس از هماهنگی قیمت و هزینه انواع فیبر و فنرها، از مشاوران و کارشناسان برای ارسال و هماهنگی اقدام فرمایید.

 

Gravatar
شاهین
چرا فیبر و فنر داخل واتر پمپ آب میدهد.
Gravatar
sanakooh
آب بندیش مشکل داره
Gravatar
احمد رضایی
بلبرینگ واتر پمپ هم موجود دارین؟
Gravatar
یار احمدی
فیبر و فنر واتر پمپ عمده قیمت لطف میکنید.
Gravatar
sanakooh
با شماره داخل سایت تماس بگیرید لطفا
Gravatar
اسدی
سلام ببخشید استیل فیبر و فنر ها چی هست؟

1000 Characters left


logo-5.png
سناکوه با بیش از 30 سال سابقه در خدمت شماست.
آدرس : تهران- خیابان امیرکبیر پاساژ کاشانی طبقه ی زیر زمین اول پلاک 379
شماره تماس کارشناس فروش : 09126144139
 

جستجو

سئو و طراحی سایت توسط تیم خدمات سئو سئو هاما

تمامی حقوق این سایت متعلق به سناکوه می باشد هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

Search