فروش فیبر و فنر واتر پمپ پژو، این فیبروفنرها زیر نظر متخصصان برتر طراحی شده، کیفیت بی نظیر، جنس درجه یک که زیر نظر کارشناسان فروش به فروش می رسد. کارشناسان فروش، پس از کسب اطلاعات لازم از مشتریان، خدمات مشاوره و فروش فیبروفنر را ارائه می دهند. قیمت هر یک از فیبروفنرها، با توجه به نوع مصرف در واترپمپ ها مختلف می باشد. از عوامل موثر در قیمت فیبروفنرها که در فروش نیز تأثیرگذار می باشد، جنس فیبروفنر و کیفیت آن با توجه به واتر پمپ درخواستی می باشد.

 تعریف فیبروفنر واترپمپ پژو

قطعه ای است که در فاصله بين بلبرینگ ها و پروانه پمپ قرار ميگيرد، وظيفه آن اين است که از ورود سيال به داخل بلبرینگ ها و شفت جلوگيری مي کند. آب بندهای مکانيکی يکی از مهم ترين قطعه های پمپ می باشند، جزء مهم ترين قطعات صنعتی هستند که از آن ها برای جلوگيری از نشت مايعات ، گاز ها و ذرات معلق و… به بيرون يا داخل از سيستم مورد استفاده قرار ميگيرد. سيل های مکانيکی شامل دوسطح صاف هستند که يکی از اين ستون ثابت و روی کاسه پمپ قرار مي گيرد، ديگری متحرک است، که بر روی محور گردش پمپ جا مي گيرد. کارکرد سيل ها در شرايط خشک منجربه آسيب ديدگی سطوح آن می شود.

انواع فیبروفنر واترپمپ

فیبروفنرها با توجه به کاربردهای مختلفی که دارند، دارای انواع مختلفی می باشند. از انواع فیبروفنرها، می توان به فیبروفنر پراید، فیبروفنر پژو، فیبروفنر پیکان، فیبروفنر مزدا، فیبروفنر 206، فیبروفنر 16*36، فیبوفنر12*30، فیبروفنر تراکتور، می باشد. کاربرد هر کدام از این نوع فیبروفنرها، متفاوت می باشد. انواع فیبروفنرها دارای قیمت های مختلفی می باشد که توسط فروشندگان و مشاوران حرفه ای و متخصص، تشریح می شود.

مراحل فروش فیبروفنر واترپمپ پژو

مراحل فروش فیبروفنرواترپمپ پژو، شامل انتخاب نوع و جنس و کیفیت، پرداخت هزینه و خدمات پس از فروش می باشد. مشاوران و کارشناسان فروش فیبروفنر واترپمپ، در زمینه فروش انواع فیبروفنر های مکانیکی، مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به مشتریان ارائه می دهند. با توجه به اینکه برای هر یک از واترپمپ ها، نوعی از فیبروفنر مورد استفاده قرار می گیرد، بهتر است از کاربرد هر یک از فیبروفنرها مطلع شد و پس از هماهنگی قیمت و هزینه انواع فیبروفنرها، از مشاوران و کارشناسان برای ارسال و هماهنگی اقدام فرمایید.